logo

Kas yra blakstienų laminavimas?

Tai procedūra, kurios metu blakstienos papildomos vitaminais, įvedamas hidrolizuotas keratinas ir kolagenas. Šios priemonės stiprina, maitina, drėkina blakstienas iš vidaus. Po procedūros blakstienos atrodo storesnės, pilnesnės, akys atrodo plačiau atvertos, o žvilgsnis išraiškingesnis. Atliekant laminavimą blakstienos yra užriečiamos ir pakeliamos.

benifits_img

Blakstienų laminavimo nauda

Kadangi blakstienos pakeliamos nuo pat šaknų, jos atrodo daug ilgesnės, tampa storesnės, taip pat suteikiama daugiau apimties.

Atliekant blakstienų laminavimą, prasideda intensyvesnis blakstienų atsistatymas, atkuriama jų struktūra, dėl natūralių ir veiksmingų priemonių blakstienos įgauna blizgesio, stiprėja.

Jūsų blakstienos pradės žymiai greičiau augti! Taip pat, jau po 3 procedūros, blakstienos bus iki 24% tankesnės!

Jūsų žvilgsnis taps išraiškingesnis, akys plačiau atvertos, blakstienos bus tvarkingos.

Mėgstančioms naudoti blakstienų tušą – dažytis juo taps kur kas paprasčiau ir greičiau, kadangi blakstienos nesivels ir nesišakos.

Procedūra trunka palyginus neilgai – iki 1.5 valandos, tačiau efektas išlieka iki 2 mėnesių!

Gaukite 20% nuolaidą blakstienų laminavimui

Pasinaudokite proga ir užsisakykite balkstienų laminavimą su 20% nuolaida. Pasiūlymo laikas ribotas.

Užsisakyti
image
image
image

Profesionali „InLei” kosmetika

Itališkos kosmetikos „InLei” trigubos regeneracijos komplekso unikali formulė užtikrina blakstienų rekonstrukciją: jos mikrodalelės įsiskverbia į blakstienų vidų, kur vyksta sukibimas su keratino skaidulomis ir užpildo tuščias ertmes veikdamos kaip statybinė medžiaga. Be to, sudėtyje yra unikalių peptidų, kurie ne tik atstato blakstieną, gerina plauko folikulo vystymąsi, bet ir stiprina blakstienų šaknis bei skatina jų augimą.

Priemonių sudėtyse yra „žaliausių” pasaulyje komponentų, tačiau jos neturi Europoje uždrausto natrio bormato. Iš jų buvo eliminuoti visi komponentai, kurie galėtų neigiamai paveikti blakstienas. Taip pat sudėtyse nėra kvapiųjų medžiagų ir kvapo neutralizatorių.

InLei Lash Filler blakstienų laminavimo ypatumai:
• Procedūros pagrindas – veiksminga formulė, ypatingai švelnus cheminis užrietimas.
• Švelnus ir tuo pačiu kokybiškas bei ryškus blakstienų dažymas
• Lash filler naudojimas garantuoja tankesnes blakstienas iki 24% vos po trijų procedūrų. Taip pat blakstienos struktūros ir plaukelių šaknų atstatymą.

InLei filler 3 kompleksą sudaro:
• Pantenolis (provitaminas B1) – stiprina plaukelį nuo šaknies ir veikia kaip minkštinantis komponentas. Išlaiko drėgmę ir suteikia elastingumo. Taip pat pantenolis veikia kaip oksidantas apsaugantis nuo žalingo aplinkos poveikio.
• Hidrolizuotas keratinas. Su amžiumi, žmogaus organizme keratino kiekis ženkliai sumažėja. Hidrolizuotas keratinas įsiskverbia į blakstienų plaukelių vidų, jo dėka plaukelis tampa žvilgantis ir minštas tarsi šilkas.
• Tripeptidas-1. Tai sintezuota molekulė, kuri veikia plaukelio ilgį ir storį. Ją sudaro aminorūgštys ir provitaminai B5. Jos dėka pagerinama plauko baltymo gamyba nuo plauko folikulo, užpildant plauko tuštumą.

about_img
image
image
image
image
Kaip atliekamas blakstienų laminavimas?

Blakstienų laminavimo procedūra trunka maksimaliai iki 1.5 valandos (90 minučių). Procedūros metu blakstienos yra kruopščiai nuvalomos, paakių zonoje priklijuojami padeliai, kad apatinės blakstienos netrugdytų tolimesniam darbui. Vėliau atsižvelgiant į blakstienų linkį ir ilgį parenkame volelius, kuriuos specialaus gelio pagalba priklijuojame ant akies voko. Riestų ir ilgų blakstienų efektui išgauti, lenkto pinceto ir specialaus laminavimui skirto įrankio pagalba ištempiame ir atskiriame kiekvieną blakstieną prilipdydami ją prie ankščiau priklijuoto volelio. Tepame priemones, laikydami jas tam tikrą laiką, kuris kiekvienai klientei yra individualus, atsižvelgiant į blakstienų būklę. Toliau laukia blaktienų dažymas ypatingai juodais, ilgai išliekančiais dažais, po jų – finalinis blakstienų prisotinimas provitaminu B5, pantenoliu bei hidrolizuotu keratinu. Užbaigę procedurą, nuimame volelius, išvalome gelio likučius ir džiaugiames ilgomis, riestomis ir pamaitintomis blakstienomis!

Rekomendacijos po procedūros

Blakstienų laminavimo procedūra nėra labai reikli, tačiau svarbiausias dalykas yra po procedūros sekančias 24 valandas blakstienų nešlapinti, jų netrinti, vengti drėgmės, nenaudoti kosmetikos bei makiažo valymo priemonių. Praėjus 24 valandoms po procedūros, galite drąsiai maudytis baseinuose, kaitintis pirtyje, dažytis ir viską, ką buvote pripratę daryti prieš procedūrą – tai blakstienų laminavimui nei kiek nepakenks!